Freelancing SEO 2022

Freelancing SEO 2022

Najbardziej profesjonalna agencja interaktywna w kraju!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że szukasz agencji SEO, która zajmie się Twoją stroną.

Trafiłeś idealnie!


Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania lub szukasz SEO porady? Napisz do mnie -> Specjalista SEO http://sebastianmatysik.pl/


Należymy do pionierów pozycjonowania w kraju i Europie. Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Jesteśmy firmą, która udowadnia, że pozycjonowanie stron jest usługą, którą da się zrealizować w taki sposób, aby efekty były naprawdę widoczne.

Wszyscy doskonale wiemy, że Google jest największą i jedyną liczącą się na światowym rynku wyszukiwarką. Udowodniono, że wyłącznie w ciągu jednego miesiąca korzysta z niej 20 milionów użytkowników! Co więcej, obejmują oni 93 procent wszystkich ludzi korzystających z internetu. Robi wrażenie, prawda?

Z kolei na naszym krajowym rynku mają aż 97% udziałów w liczbie wyszukiwań. Nie ma się co łudzić - chcesz zaistnieć w sieci? Musisz być w topach, a my jesteśmy od tego by Ci w tym pomóc.

Przede wszystkim doświadczenie

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma firmami mamy przewagę, która wiąże się z umiejętnościami nabytymi w trakcie tych wszystkich lat pracy.

Ponad dekada pracy, obserwacji i dążenia do profesjonalizmu.

Nasze działania obejmują pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, tworzenie stron internetowych, marketing szeptany i kampanie Google AdWords.

Wykonujemy każde zlecenie, nie ważne jaki jest poziom trudności. Długookresowa obserwacja polskiego oraz światowego rynku internetowego, dała nam możliwość opracowania skutecznie działających strategii robienia SEO.

Zatrudniamy sztab doświadczonych ekspertów z dziedzin pozycjonowania, programowania, tworzenia stron www, obsługi social media, organizowania kampanii Google AdWords i copywritingu.

Poziom usług jaki reprezentuje nasza agencja, jest bezsprzecznie wysoki.

Niech strona będzie najlepszą wizytówką Twojej firmy!

Zamierzasz otworzyć konto w mediach społecznościowych?

Nasi eksperci zrobią to za Ciebie! Wezmą w swoje ręce każdy profil, nawet ten najbardziej zaniedbany lub utworzą i poprowadzą dla Ciebie zupełnie nowy.

Zaufaj nam, wiemy co robimy. Jeśli się z nami skontaktujesz i opiszesz sytuację swojej witryny, ułożymy unikalną strategię, która pomoże Ci trafić na szczyt wyszukiwarki.

Podejrzewasz, że na Twoją stronę wkradł się wirus, przez który dalsze pozycjonowanie staje się niemożliwe?

Pozbawiamy wirusów zainfekowane witryny oraz poprawiamy najbardziej skomplikowane usterki. Twoja firmowa strona znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą klientów.

Wypozycjonujemy Cię na najpotężniejszych!

Zajmujemy się w pozycjonowaniu lokalnym, ogólnopolskim jak i zagranicznym.

Nasi obecni Klienci to firmy działające zarówno w Polsce, jak i na wielkich rynkach europejskich typu Wielka Brytania, Niemcy czy Włochy.

Bez względu na to, jaką prowadzisz działalność i na jakim rynku działasz, SEO jest najlepszą rzeczą na jaką możesz się zdecydować.

Nie ma sensu się okłamywać - wyłącznie najwyższe pozycje pozwalają pozostać zauważonym przez klientów potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami.

I wcale nie tak łatwo je osiągnąć - dlatego profesjonalna agencja SEO to podstawa byś mógł skutecznie walczyć o najwyższe podium.

Pierwsza strona Google to nie bajka - możesz tam być!

Jaki jest sens w zakładaniu strony internetowej przedsiębiorstwa, jeśli nie przynosi Ci ona żadnego zysku? Jest to wyłącznie stratą czasu i pieniędzy.

Doskonale wiemy, iż wiele osób prowadzących firmy przestało ufać SEOwcom, ponieważ poprzednie firmy nie wywiązały się ze swojego zadania, a nawet pogorszyły obecną sytuację.

Wyobrażamy sobie jak łatwo może to doprowadzić do rezygnacji i dlatego my działamy tak, aby świadczone przez nas usługi, charakteryzowały się najwyższą jakością oraz skutecznością.

Zapraszamy do nas, mamy najkorzystniejszą ofertę w kraju!

Jeśli zadzwonisz i opowiesz nam w jaki sposób prezentuje się obecna sytuacja Twojej witryny, będziemy w stanie dokonać wyceny pozycjonowania, jakie wykonamy.

Na samym początku współpracy przeprowadzimy analizę aktualnych pozycji wraz z jej stanem.

Dzięki gamie doskonałych narzędzi służących do analizowania stron na wielu płaszczyznach, dojdziemy do wniosków, które pozwolą zoptymalizować i przygotować Twoją witrynę do procesu, jakim jest skuteczne pozycjonowanie.

Kilka słów o pozycjonowaniu, czyli co zrobimy, byś trafił do top10

Wielu właścicieli stron twierdzi, że wszystko wygląda tak, jak powinno, lecz często są nieświadomi błędów jakie dotyczą ich witryn. Profesjonalna agencja pozycjonująca podejmą działania, dzięki którym, że notowania Twojej strony internetowej znacznie się podniosą.

Dobierzemy odpowiednie frazy.

Zaplecze naszej agencji Obecnie liczy już ponad 1000 domen. Posiadają one dużą wartość, dlatego też możesz się podziewać bardzo silnego link buildingu.

Na efekt naszego pozycjonowania, czeka się około 3-4 mies.

To minimalny okres, jaki pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.

Na początek wykonamy audyt SEO zawierający listę zaleceń związanych z tym, co uefektywnić, aby roboty Google zaczęły odbierać ją stronę jako wartościową.

Dzięki temu nasze pozycjonowanie będzie maksymalnie skutecznie.

Odpowiednia optymalizacja proces całkowicie konieczny. Wyłącznie te z witryn, które są zgodne z algorytmem Google, mają szansę znaleźć się w topach na pierwszej stronie.

Agencja pozycjonująca strony pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Przygotowane zostaną też treści, które również zostaną odpowiednio zoptymalizowane (nagłówki, słowa kluczowe w odpowiednim natężeniu etc.), funkcjonowanie witryny zostanie usprawnione pod względem technicznym (szybkie ładowanie, brak błędów na witrynie), ustalona odpowiednia jej struktura poprzez podział na podstrony. Witryna zostanie też przygotowana w wersji przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, zdobyte zostaną linki z innych witryn (kupno linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowane, współpraca z silnymi portalami, a także szeptanki).

Czasami zdarza się sytuacja, gdy Klient sam zajmuje się witryną. Nawet jeżeli ma to pozytywny skutek w postaci wzrostu pozycji, warto wziąć pod uwagę fakt, że Google przeprowadza aktualizacje swoich algorytmów. Niektóre z update'ów nie są tak ostre i niosą ze sobą mniejsze zmiany, inne z kolei są już ostrzejsze w skutkach i skutkują spadkami pozycji o wiele miejsc.

Lepiej mieć "pod ręką" fachowców.

Kryteriów, które brane są pod uwagę w przypadku sprawdzania wartości witryn jest aż dwieście.

Da się podzielić je na dwie najważniejsze grupy. Należą do nich czynniki powiązane z treścią znajdującą się na witrynie i czynniki odpowiadające za popularność strony w sieci.

Jeśli wszystko, czego wymaga Google zostanie zrealizowane, masz zapewniony szczyt wyszukiwarki.

Wiedz jednak, że jest to praktycznie niemożliwe do osiągnięcia bez wkładu ze strony profesjonalistów. Nasi zaufani Klienci podczas współpracy z nami w dużym stopniu poprawili obroty swoich przedsiębiorstw.

Dla większości comiesięczny obrót wzrósł nawet o 70 procent. Masz szanse stać się jednym z nich.

Naprawimy wszystkie błędy, zrobimy porządek po pozycjonowaniu poprzedniej agencji. Zrobimy wszystko, by znów stała się zachęcająca i atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

Bądź gotowy na to, że po paru miesiącach współpracy z nami, kiedy, gdy trafisz na pierwszą stronę wyszukiwarki, bardzo prawdopodobne jest, iż otrzymywać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt połączeń.

Skoro więc zauważyłeś, że Twoja firma w obecnym czasie nie realizuje się w takim stopniu, w jakim powinno, pozycjonowanie SEO może być najlepszym rozwiązaniem. Zadzwoń do nas, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Kilka dodatkowych uwag o SEO...

By utrzymać pozycje musisz kontynuować pozycjonowanie.

Wielu przedsiębiorców sądzi, że wystarczy wejść do top10, by pozostać tam na zawsze. Nie ma też czegoś takiego, jak uniwersalny przepis jak trafić na pierwszą stronę.

Zmiany w wynikach wyszukiwańnie mają końca. Google wciąż zaprowadza aktualizacje w algorytmach, natomiast konkurencja nie śpi i również próbuje dostać się jak najwyżej.

Nikt nie wie wszystkiego funkcjonowania algorytmu Google.

SEO to nieustające testowanie i obserwacja. Stąd też, jeżeli masz zamiar trafić na pierwszą stronę i na niej pozostać, musisz wiedzieć, że pozycjonowanie jest procesem, który trzeba wciąż podtrzymywać.

My z kolei chcemy współpracować z Tobą jak najdłużej. Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych Klientów - zapraszamy do kontaktu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy