Kiepskie spotkanie drużyny Polski na otwarcie zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - klęska z czeską reprezentacją!

Kiepskie spotkanie drużyny Polski na otwarcie zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 - klęska z czeską reprezentacją!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu kadry Polski nie były zbyt udane. Polscy piłkarze rzecz jasna byli w stanie awansować do pucharowej fazy, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Wielbiciele piłki nożnej z Polski zgodnie sądzili, że jest konieczna zmiana na pozycji selekcjonera. Chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym trenerem piłkarskiej reprezentacji Polski, a jego pierwszym ważnym przeciwnikiem była narodowa drużyna Czech. To było pierwsze starcie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo istotne było to, aby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra humory w naszej drużynie były fantastyczne, jednak weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Już po 3 minutach meczu narodowa reprezentacja Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole. Zarówno dla piłkarzy, jak i fanów zasiadających na stadionie w Pradze to było gigantyczne zaskoczenie. Od samego początku meczu piłkarze czeskiej kadry narodowej wyglądali zdecydowanie lepiej od naszych piłkarzy i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie się to odmieni. Kadra narodowa Polski grała trochę lepiej w drugiej odsłonie tego meczu, jednakże to piłkarze z Czech zdobyli bramkę numer 3. Kuchta Jan był zdobywcą bramki numer 3 w 64. minucie tego starcia. Piłkarze polskiej narodowej drużyny zdołali strzelić jedynie jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem meczu. Ten mecz w wykonaniu polskiej piłkarskiej reprezentacji był kiepski i warto to zaznaczyć. Portugalski trener Fernando Santos na pewno nie w ten sposób debiut w naszej reprezentacji. Drużyna Polski będzie się mierzyć z narodową reprezentacją Albanii w drugim meczu zmagań eliminacyjnych. Bez wątpienia w tym pojedynku polska kadra musi wygrać.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy