reklamy google ads 2022

reklamy google ads 2022

Najskuteczniejsi w Polsce!

Skoro to czytasz, to znaczy, że szukasz agencji SEO, która zajmie się Twoją stroną.

Trafiłeś idealnie!


Potrzebujesz skutecznej kampanii Google Ads? Napisz do mnie -> kampania ads https ://cheersgroup.pl/


Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w kraju. Pozycjonujemy strony internetowe, a także specjalizujemy się w działaniach z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy agencją, która udowadnia, że pozycjonowanie stron jest usługą, którą da się zrealizować w taki sposób, aby efekty były naprawdę widoczne.

Nie od dziś wiemy, że Google to najpotężniejsza wyszukiwarka internetowa na całym świecie. Sprawdzono, że tylko w ciągu jednego miesiąca posługuje się nią aż 20 dwadzieścia milionów internautów! Co więcej, obejmują oni 93 procent wszystkich ludzi korzystających z internetu. Zdumiewające, prawda?

Z kolei na naszym krajowym rynku mają aż 97% udziałów w liczbie wyszukiwań. Nie ma sensu się okłamywać - chcesz zaistnieć w sieci? Musisz być w topach, a my jesteśmy tu po to by osiągnięcie tego było możliwe.

Doświadczenie, profesjonalizm, najwyższa jakość usług

Nasze doświadczenie w branży sięga ponad dziesięciu lat. Nad wieloma SEOwcami mamy przewagę, która wiąże się właśnie bezpośrednio z doświadczeniem.

Przeszło 10 lat obserwacji, ciężkiej pracy i zbierania doświadczeń.

Nasze działania obejmują pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, tworzenie stron internetowych, marketing szeptany i kampanie Google AdWords.

Wykonujemy każde zlecenie, nie ważne jaki jest poziom trudności. Długookresowa obserwacja polskiego oraz światowego rynku internetowego, umożliwiła nam opracowanie własnych strategii robienia SEO.

Zatrudniamy zespół profesjonalistów z dziedzin pozycjonowania, programowania, tworzenia stron www, obsługi social media, organizowania kampanii Google AdWords i copywritingu.

Robimy SEO na najwyższym poziomie w Polsce.

Reklamuj się lepiej niż dotychczas!

Zamierzasz otworzyć konto w mediach społecznościowych?

Nasi eksperci się tym zajmą! Zajmą się każdym profilem, nawet ten najbardziej zaniedbany lub otworzą i poprowadzą dla Ciebie zupełnie nowy.

Zaufaj nam, doskonale wiemy, co robimy. Jeśli się z nami skontaktujesz i opiszesz sytuację swojej witryny, ułożymy unikalną strategię, która pomoże Ci trafić do top10 wyszukiwarki Google.

Wygląda na to, że na stronie jest wirus, przez który dalsze pozycjonowanie staje się niemożliwe?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Strona Twojej firmy znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą potencjalnych klientów.

Będziesz top10 w Europie!

Naszą specjalizacją jest pozycjonowanie stron jednocześnie w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz europejskiej.

Klienci, z którymi obecnie współpracujemy są firmami świadczącymi usługi w Polsce, ale też w takich krajach Europy, jak Niemcy, Włochy czy Wielka Brytania.

Niezależnie od tego jaka jest specjalizacja Twojej firmy i w jakim kraju działasz, pozycjonowanie to najlepsze, na co możesz się zdecydować by odnieść sukces.

Nie ma sensu się okłamywać - wyłącznie top10 pozwala Ci pozostać zauważonym przez potencjalnych klientów.

Z kolei osiągnięcie tego szczytu wcale nie należy do najprostszych rzeczy - dlatego profesjonalna agencja to konieczność byś mógł skutecznie walczyć o najwyższe podium.

Top10 to nie bajka - możesz tam być!

Jaki sens zakładać stronę firmy, jeżeli nie przynosi Ci ona żadnego zysku? To tylko strata pieniędzy i czasu.

Jako profesjonaliści jesteśmy w pełni świadomi, iż wielu właścicieli stron zrezygnowało z SEO, ponieważ działania poprzednich firm przyniosły marne efekty, a nawet popsuły obecny stan.

Jesteśmy świadomi jak łatwo może to doprowadzić do rezygnacji i dlatego my działamy w taki sposób, by usługi, jakie dla Ciebie świadczymy, stały na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu, mamy najkorzystniejszą ofertę na rynku!

Jeśli się do nas odezwiesz i opowiesz nam w jaki sposób prezentuje się obecna sytuacja Twojej witryny, będziemy w stanie zrobić wycenę pozycjonowania, jakie dla Ciebie wykonamy.

Na początku nawiązanej współpracy przeanalizujemy obecnych pozycji oraz jej stan.

Dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają analizę witryn oraz ich poszczególnych elementów, będziemy zdolni dojść do bardzo pomocnych wniosków, które pozwolą zoptymalizować i przygotować Twoją witrynę do procesu pozycjonowania.

Co zrobimy abyś był w topach, czyli czego potrzebujesz by SEO było naprawdę skuteczne

Bardzo często zdarza się tak, że właścicielom stron wydaje się, że żadne błędy nie istnieją, jednak często nie mają pojęcia o błędach i nieścisłościach wiążących się z ich witrynami. Fachowcy od SEO podejmą działania, które będą mieć taki skutek, że notowania witryny wzrosną.

Zdecydujemy, które frazy są najkorzystniejsze w przypadku Twojej firmy.

Zaplecze naszej agencji Obecnie liczy już ponad 1000 domen. Są one oczywiście bardzo wartościowe zgodnie z wymaganiami Google, dlatego też możesz być pewien bardzo mocnych linków wychodzących.

Na rezultat w przypadku naszych działań SEO, czeka się koło trzech-czterech miesięcy.

Jest to optymalny czas, który daje możliwość stworzenia silnego zaplecza i w związku z tym osiągnięcia wzrostu pozycji w SERPach.

Na początku zrobimy audyt będący zbiorem zaleceń związanych z tym, co musimy zrobić, aby programy Google, czyli tak zwane roboty mogły zacząć odczytywać ją jako witrynę wartościową.

Dzięki temu nasze pozycjonowanie będzie maksymalnie skutecznie.

Optymalizacja wykonywana przez SEOwców proces całkowicie konieczny. Tylko witryny, które skonstruowane są w sposób zgodny z wymaganiami Google, będą mogły znaleźć się w topach na pierwszej stronie.

Pomoc ze strony profesjonalnych SEOwców pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Umożliwi przygotowanie treści na Twoją stronę i odpowiednią ich optymalizację (właściwe nagłówki oraz natężenie słów kluczowych etc.), a także optymalizację kodu HTML, zdobycie linków z innych, silnych witryn (zakup linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowanych, współpraca z silnymi portali, a także szeptanki). Witryna zostanie dostosowana do urządzeń mobilnych, a jej działanie usprawnione pod względem technicznym (brak błędów oraz szybkie bezproblemowe ładowanie). Strona zostanie też podzielona na poszczególne podstrony, dzięki czemu zachowa właściwą strukturę.

Często zdarza się sytuacja, gdy Klient sam pozycjonuje swoją witrynę. Nawet jeśli są to umiejętne, korzystne dla niej działania, dobrze jest wiedzieć to, że Google co jakiś czas aktualizuje swoje algorytmy. Niektóre z update'ów są mniej inwazyjne, z kolei inne są bardzo poważne i skutkują spadkami pozycji o wiele miejsc.

Jeśli nie chcesz spaść, powierz stronę fachowcom.

Elementów, które bierze się pod uwagę w przypadku oceniania wartości strony jest 200.

Liczbę tę można jednak podzielić na dwie najważniejsze grupy. Należą do nich czynniki związane z treścią znajdującą się na witrynie i czynniki odpowiadające za popularność strony w sieci.

Jeśli wszystko, czego wymaga Google zostanie spełnione, masz zapewniony szczyt wyszukiwarki.

Wiedz jednak, że nie da się tego osiągnąć bez wkładu ze strony profesjonalistów. Wszyscy nasi dotychczasowi Klienci współpracując z nami znacznie zwiększyli swoje obroty.

U zdecydowanej większości miesięczny obrót podniósł się nawet o siedemdziesiąt procent. Możesz dołączyć do tego grona.

Poprawimy wszystkie błędy, zrobimy porządek po działaniach poprzedniej agencji. Zadziałamy w taki sposób, żeby znów stała się atrakcyjna dla osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Bądź gotowy na to, że już po krótkim czasie współpracy z nami, kiedy, gdy trafisz na pierwszą stronę wyszukiwarki, możesz, iż dostawać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt połączeń.

Jeżeli więc zauważyłeś, że Twoja firma w obecnym czasie nie realizuje się w takim stopniu, w jakim powinno, pozycjonowanie SEO może być Twoim wybawieniem. Wypróbuj nas, a nie będziesz zawiedziony.

Co jeszcze należy wiedzieć o SEO...

By utrzymanie wysokich pozycji było możliwe nie możesz przestać pozycjonować swojej strony.

Wiele osób sądzi, że pozycjonowanie jest jednorazową czynnością. Nie ma się też co łudzić, co do "cudownych" metod pomagających raz na zawsze znaleźć się u szczytu wyszukiwań.

Modyfikacje w wynikach wyszukiwańnie mają końca. Google wciąż zaprowadza aktualizacje w algorytmach, a jednocześnie konkurencja również stosuje różne triki w celu osiągnięcia jak najwyższych pozycji.

Nikt nie ma pełnej wiedzy tego, jak funkcjonuje algorytm Google.

SEO to bezustanne działania testowe oraz obserwacyjne. Dlatego też, jeżeli zamierzasz trafić na do top10 i na niej pozostać, musisz być świadom, że pozycjonowanie to proces, który wymaga ciągłej kontynuacji.

My z kolei chcemy współpracować z Tobą jak najdłużej. Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych Klientów - zadzwoń.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy